Το προσεχές Σάββατο αρχίζει η Α1 Κατηγορία με την ΕΠΣΗ να ανακοινώνει το πρόγραμμα του πρώτου γύρου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/9/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 17:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 17:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΟΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/9/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 17:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΕΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 17:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 17:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΟΤ
ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 17:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 17:00      ΠΑΟΚ – ΖΑΡΟΣ
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16:30      ΠΟΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 16:30      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:30      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 16:30      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 16:30      ΑΕΚ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:30      ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΛΙΩΝ                  ΩΡΑ 16:30      ΠΑΝΟΜ – ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΑΟΤ – ΖΑΡΟΣ
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 16:30      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:30      ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΟΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16:30      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:30      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                         ΩΡΑ 16:30      ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:30      ΠΑΟΚ – ΠΑΝΟΜ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΑΟΤ – ΜΙΝΩΪΚΗ
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 16:00      ΠΟΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 16:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 16:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 16:00      ΑΕΚ – ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 16:00      ΠΑΝΟΜ – ΑΟΤ
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 16:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 16:00      ΖΑΡΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:00      ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00      ΑΟΤ – ΡΩΜΑΝΟΣ
 
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:30      ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:30      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:30      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30      ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:30      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:30      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:30      ΑΕΚ – ΑΟΤ
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:30      ΠΟΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:30      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:30      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:30      ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ               ΩΡΑ 15:30      ΠΑΟΚ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30      ΑΟΤ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30      ΠΑΝΟΜ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                    ΩΡΑ 15:30      ΓΟΡΤΥΣ – ΑΕΚ
 
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΑΟΤ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                   ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΠΟΡΟΣ
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ – ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
 
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ – ΑΟΤ
ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ
ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
 
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΟΤ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΪΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                    ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                 ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                           ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΛΜΥΡΟΣ
 
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ – ΑΕΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
 
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2012
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ – ΑΟΤ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                   ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
 
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΠΑΝΟΜ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟΤ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΖΑΡΟΣ
 

ΕΠΣΗ